Czy szukasz sposobu, aby wykonywać tanie przekazy pieniężne z Polski do UK? Jeśli tak, to z całą pewnością znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy pewni, iż nie chciałbyś tracić dodatkowo swoich pieniędzy na poczet opłat związanych z realizacją przelewów międzynarodowych. A także, że zależy Ci na czasie, by pieniądze jak najszybciej dotarły do adresata. 

JAKIE SĄ FORMY PRZEKAZÓW PIENIĘŻNYCH Z POLSKI DO UK?

Przekazy pieniężne z Polski do UK możemy zrealizować na wiele sposobów. Jednakże dziś skupimy się na kilku najpopularniejszych i najczęściej wybieranych. Niestety część z nich jest zupełnie nieopłacalna dla klientów. Inne zaś umożliwiają realizację całej transakcji już w kilka minut, ale oczywiście, nie jest to darmowa opcja. Na szczęście są też takie sposoby, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas i ciężko zarobione pieniądze.

PRZELEW BANKOWY

Tradycyjny przelew w banku to w dzisiejszych czasach najbardziej kosztowna forma przekazu pieniężnego z Polski do UK. Dzieje się tak, ponieważ banki obarczają klientów niezwykle wysokimi opłatami za zlecenie przelewu za granicę. Najniższa opłata za przelew zagraniczny, jaką trzeba uiścić będzie wynosić około 25 zł. Niestety to jeszcze nie wszystko. Należy bowiem dodać do tego bardzo słaby kurs wymiany walut, jaki oferują obecnie banki.

FIRMY SPECJALIZUJĄCE SIĘ W PRZEKAZACH PIENIĘŻNYCH Z POLSKI DO UK

Co sprawia, że to przekazy pieniężne dokonywane online przez wyspecjalizowane firmy są obecnie najlepszą dostępną metodą na rynku transferu pieniędzy do UK? Przede wszystkim dlatego, ponieważ przelewy z Polski oferowane przez te firmy są najtańsze, najszybsze i najpewniejsze. Warto wspomnieć także o kursie wymiany złotówek na funty szterlingi, który jest bardzo wysoki i nie spotkasz takiego ani w żadnym banku, ani w zwykłym kantorze.

CZYM SIĘ KIEROWAĆ PRZY WYBORZE FIRMY, PRZEZ KTÓRĄ ZREALIZUJEMY PRZEKAZY PIENIĘŻNE Z POLSKI DO UK?

Za każdym razem możesz sprawdzić wszystkie możliwości dostępne obecnie na rynku. Zdecyduj się na firmę, która zaoferuje Ci najlepszą stawkę kursu wymiany waluty oraz niską opłatę za transfer środków. Warto rónież wziąć pod uwagę firmę, która oferuje tanie przekazy pieniężne z Polski do UK. Istotne jest też, aby porównać kursy wymiany walut polskiego złotego i funta szterlinga. To właśnie on jest czynnikiem decydującym o opłacalności transferu pieniędzy. Im marża na kursie jest mniejsza, tym większa kwota zasili konto naszego beneficjenta.